Úvod Hráči Registrace hráče-člena FGAC

Registrace hráče-člena FGAC

Registrace hráče-člena footgolfu v rámci FGAC


Pomocí této registrace získáte možnost využívat členství FGAC na všech hřištích a zároveň využívat celý systém gScore.eu, který přináší mnoho výhod pro správu Vašich profilů a možností v rámci footgolfu. V případě, že se nechcete stát členy a chcete se pouze zaregistrovat na nějaký z turnajů, prosíme využijte přímé registrační odkazy na jednotlivých turnajích.

Upozornění:

V případě, že jste již někdy v minulosti odehrál nějaký turnaj evidovaný na portálu gScore.eu, prosíme zjistěte si, jestli jste již registrovaným hráčem portálu pomocí tohoto odkazu a vyhledávání na dané stránce. Předejdete tím několikanásobné registraci a následnému párování účtů. Pokud již Váš účet na portálu gScore.eu existuje a chcete se stát členy FGAC, postupujte dle pokynů na stránce Členství FGAC a jako variabilní symbol použijte ID hráče, který naleznete na detailu svého veřejného profilu na gScore.eu. Pro získání přístupového jména a hesla nás kontaktujte na této stránce.

Přihlašovací informace

Základní informace

Kontaktní informace

Další informace

Hlavní partneři

gScore BaseGang s.r.o.

Základní informace

Footgolf v ČR vzniká od roku 2014, kdy se zrodila myšlenka přivést a rozvíjet tento sport v České republice. V návaznosti na tuto skutečnost se Česká footgolfová acosicace stala součástí mezinárodního uskupení FIFG, která tento sport zaštiťuje.

Základní navigace

Důležité odkazy

Federation for International FootGolf logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítí

FGAC na Facebook